Dārgie viesi!

Mēs visi zinām, cik ļoti mūsu bērni mīl svētkus – pasākumus bērnudārzā, Jauno Gadu vai 1.septembri. Tāpat viņi ar lielu nepacietību gaida katru priecīgo pasākumu un vienmēr sapņo par dāvanām. Bet paši nozīmīgākie svētki jebkuram mazulim ir viņa Dzimšanas Diena, un mūsu spēkos ir padarīt šo dienu īpašu.

Mēs ar prieku palīdzēsim Jums ballītes organizēšanā, pasūtīsim torti atbilstošu Jūsu vēlmēm, uzaicināsim mīļākos pasaku varoņus, burvju māksliniekus, klaunus un pat mini cirku. Jums, dārgie vēcāki, mēs uzklāsim svētku galdu un Jūs varēsiet jauki pavadīt laiku ģimenes un draugu lokā.

Ja Jūs vēlaties aktīvi piedalīties ballītes organizēšanā, mēs ar prieku to ļausim. Jūsu rīcībā būs mūsu rotaļu istaba, kā arī galdi bērniem un pieaugušajiem. Varēsiet tos uzklāt un izdekorēt pēc sirds patikas.

Dzimšanas Dienu svinam tikai reizi gadā, bet svētkus baudīt vēlamies katru dienu, tāpēc mēs ar prieku palīdzēsim sarīkot arī jebkuru tematisko ballīti Jums un Jūsu bērniem.

Šādi priekpilni notikumi un spilgtas atmiņas ģimenes un draugu lokā veido laimīgu bērnību, tāpēc darīsim visu iespējamo, lai mūsu dzīvē to būtu pēc iespējas vairāk!

To Top